۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 10653
  • 19 فروردین 1396 - 12:37
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :
مراسم یادواره شهدا و شهید حسین حریری

مراسم یادواره شهدا و شهید حسین حریری

مراسم یادواره شهدا و شهید حسین حریری در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (س) با حضور خانواده شهید حریری و جمعی از اساتید و طلاب برگزار شد.این مراسم معنوی با قرائت قرآن آغاز و سرودن اشعار در خصوص شهدا و مداحی و سخنرانی مدیریت محترم مدرسه حاج خانم زندی ادامه یافت. حاج خانم […]

مراسم یادواره شهدا و شهید حسین حریری در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (س) با حضور خانواده شهید حریری و جمعی از اساتید و طلاب برگزار شد.این مراسم معنوی با قرائت قرآن آغاز و سرودن اشعار در خصوص شهدا و مداحی و سخنرانی مدیریت محترم مدرسه حاج خانم زندی ادامه یافت.

حاج خانم زندی با اشاره به آیه شریفه «ولا تحسبن الذین قتلوا فی الارض ….»بیان داشت: فکر نکنید افرادی که کشته شدند مرده اند،بلکه آنان زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند.منظور از روزی ،روزی معنوی است که باعث رشد معنوی می شود .

فاطمه زندی خطاب به مادر شهید گفت: خدا را شکر کنید که فرزندی داشتید و در راه اسلام فدا کردید ،و فرزندتان باعث شرمندگی و سرافکندگی خانواده نشده است بلکه باعث افتخار و سربلندی شما هم در این دنیا و هم در آخرت شده است.

مدیریت مدرسه در پایان افزود :خوشا به سعادت آنان که خالصانه رفتند تا ما در آرامش و امنیت باشیم و انشاءالله در آخرت ما را شفاعت کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*