۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 10718
  • 18 اردیبهشت 1396 - 8:16
  • 98 بازدید
  • ارسال توسط :
ضرورت وفایده تحلیل سیاسی

ضرورت وفایده تحلیل سیاسی

نشست سیاسی از سلسله جلسات حلقه اساتید بسیجی  با حضور لیدا نادرنیا استاد حوزه و دانشگاه در جمع اساتید در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (س) برگزار شد. نادرنیا بیان کرد: به فرموده شهید مطهری به دنبال اسلام انقلابی باشیم اسلامی که منقلب می کند. اساتید باید خود را موظف کنند که فرمایشات […]

نشست سیاسی از سلسله جلسات حلقه اساتید بسیجی  با حضور لیدا نادرنیا استاد حوزه و دانشگاه در جمع اساتید در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (س) برگزار شد.

نادرنیا بیان کرد: به فرموده شهید مطهری به دنبال اسلام انقلابی باشیم اسلامی که منقلب می کند. اساتید باید خود را موظف کنند که فرمایشات مقام معظم رهبری (حفظه الله) را گوش کنند زیرا ایشان تکیه بر بصیرت دارند و نیتشان از بین بردن تفرقه هاست. با انگاره های مختلف دین را قرائت نکنید. هدفمان را بشناسیم تا به هدف واحد برسیم.

وی تصریح کرد: استبصار بصیرت داشتن نسبت به آنجه که در دینمان است.یک ملتی که بصیرت دارد مجموعه جوانان یک کشور  وقتی بصیرت دارند آگاهانه حرکت می کنند و قدم بر می دارند و همهء تیغ های دشمن در مقابل آنها کند می شود. وقتی بصیرت باشد غبارآلودگی فتنه نمی تواند آنها را گمراه کند.

نادرنیا با اشاره به فرازی از زیارت جامعه تشریح کرد: آنکه از شما روی برگرداند از دین خارج است، آنکه ملازم شماست به شما ملحق می گردد و آنکه در حق شما کوتاهی کند، نابود می شود. شناختمان را زیاد کنیم کسی که عمل می کند ولی بر عمل نباشد مثل کسی است که در طریق دیگری است . اگر بصیرت نباشد انسان ولو با نیت خوب گاهی در راه انحراف و  بد قدم می گذارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*