۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبریک » فرهنگی
  • شناسه : 10726
  • 18 اردیبهشت 1396 - 8:22
  • 91 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید از زلزله زدگان روستاهای فریمان

بازدید از زلزله زدگان روستاهای فریمان

حضور جهادی طلاب و مبلغین مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا(سلام اله علیها)  از زلزله زدگان روستاهای فریمان در روز یک شنبه ،دهم اردیبهشت ماه. وجیهه حقیقی مسئول فرهنگی مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا گزارش داد:  در این سفر جهادی از روستاهای منطقه سفید سنگ خراسان رضوی بازدید کرده و با صحبت با زلزله زدگان از […]

حضور جهادی طلاب و مبلغین مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا(سلام اله علیها)  از زلزله زدگان روستاهای فریمان در روز یک شنبه ،دهم اردیبهشت ماه.

وجیهه حقیقی مسئول فرهنگی مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا گزارش داد:  در این سفر جهادی از روستاهای منطقه سفید سنگ خراسان رضوی بازدید کرده و با صحبت با زلزله زدگان از نزدیک با مشکلات موجود زلزله زدگان و کیفیت خدمات ارائه شده قرار گرفتند. حقیقی در ادامه افزود: طلاب و مبلغین مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا ضمن دلجویی  از زلزله زدگان، اجرای مولودی به مناسبت اعیاد شعبانیه و پاسخگوی سوالات شرعی آنان پرداختند. مسئول فرهنگی مدرسه پیروان حضرت زهرا در ادامه گفت:در این بازدید برای دلجویی از خسارت دیدگان مقادیری وجه نقد، پوشاک و اقلام خوراکی و مواد اولیه مورد نیاز آنها اهدا و توزیع شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*