۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » کارگاه ها
  • شناسه : 10807
  • 22 آذر 1395 - 12:20
  • 132 بازدید
  • ارسال توسط :

کارگاه روش تحقیق سرکار خانم سمیه حسین پور

پژوهش فرآیند منظم، مستمر و منتج به خروجی است که نیازمند علاقه، زمان بندی و پشتکار پژوهشگر است، درک این ارکان در پژوهش، برنامه ریزی جهت ارتقای اطلاعات پژوهشی طلاب امر مهمی است که بدون شک در ایجاد انگیزه بیشتر و ارتقای سطح آموزشی پژوهشی طلاب بی تأثیر نیست. برگزاری کارگاه روش تحقیق در بازه […]

پژوهش فرآیند منظم، مستمر و منتج به خروجی است که نیازمند علاقه، زمان بندی و پشتکار پژوهشگر است، درک این ارکان در پژوهش، برنامه ریزی جهت ارتقای اطلاعات پژوهشی طلاب امر مهمی است که بدون شک در ایجاد انگیزه بیشتر و ارتقای سطح آموزشی پژوهشی طلاب بی تأثیر نیست.
برگزاری کارگاه روش تحقیق در بازه زمانی ۱۸/۰۷/۹۵ الی ۲۱/۹/۹۵ به مدت ده ساعت با حضور استاد گرامی سرکار خانم سمیه حسین پور برگزار گردید.
در این جلسه که با حضور جمعی از طلاب پایه پنجم برگزار شد؛ هدف، ورود با انگیزه طلاب به عرصه پژوهش و ارتقاء سطح دانشی طلاب در زمینه انتخاب موضوع و شیوه نگارش تحقیق بود.
در این کارگاه ابتدا به نحوه انتخاب موضوع، منبع یابی، جمع آوری اطلاعات، آشنایی با روش های جستجو در منابع مکتوب و اینترنتی، آسیب شناسی برخی پژوهش های کلاسی و … پرداخته شد.
در ادامه جلسات متناسب با نیاز اعضا به سؤالات و مشکلات پژوهشی پاسخ گفته شد.
همچنین جهت سنجش کارگاه برگزار شده، اعضای کلاس به سه گروه تقسیم گردیدند و سه اثر در قالب گروهی با رعایت ضوابط ارائه نمودند؛ که مورد بررسی اجمالی قرار گرفت و جهت رفع ایرادات در مهلت داده شده به اعضا برگردانیده شد و در موعد مقرر تحقیقات نهایی را به استاد تحویل دادند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*