۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پژوهش » خبریک
  • شناسه : 10866
  • 16 مهر 1396 - 11:06
  • 79 بازدید
  • ارسال توسط :
انتشار دومین نسخه از دو فصلنامه تخصصی یاس نبی

انتشار دومین نسخه از دو فصلنامه تخصصی یاس نبی

دومین شماره دو فصلنامه تخصّصی پژوهش های اسلامی با عنوان یاس نبی منتشر شد. به گزارش مسئول پژوهش مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها)،‌ این فصلنامه که به انتشار مقالات در حوزه فقه، تاریخ، علوم قرآنی و حدیث با جنبه علمی – پژوهشی به صاحب امتیازی مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله […]

دومین شماره دو فصلنامه تخصّصی پژوهش های اسلامی با عنوان یاس نبی منتشر شد.
به گزارش مسئول پژوهش مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها)،‌ این فصلنامه که به انتشار مقالات در حوزه فقه، تاریخ، علوم قرآنی و حدیث با جنبه علمی – پژوهشی به صاحب امتیازی مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) است منتشر می‌شود.
مسئول پژوهش این مدرسه؛ بررسی نظر فقها در نحوه اعتقاد به اصول دین یا تقلیدی یا تحقیقی بودن آن، زنان و فرزندآوری، بررسی معنایی واژه نشوز از منظر فقه امامیه، بررسی آسیب های طلاق بر مردان و زنان، پاسخ به شبهه تحلیل خمس ارباح مکاسب در فقه امامیه و تربیت جنسی کودکان را از جمله موضوعات منتشر شده در دوره جدید دو فصلنامه یاس نبی اعلام کرد.
وی در پایان اعلام کرد: اساتید و پژوهشگران می‌توانند جهت ارسال مقاله به نشانی الکترونیکی peyrovan.zahra@yahoo.com مراجعه کنند.وبرای دسترسی به مقالات جدید این شماره و شماره قبلی دو فصلنامه به سایت مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا ( سلام الله علیها) مراجعه کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*