۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 10936
  • 07 آبان 1396 - 9:56
  • 81 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری کلاس های تدبر در قرآن و تدبر در سیره

برگزاری کلاس های تدبر در قرآن و تدبر در سیره با حضور طلاب و فارغ التحصیلان در مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا ( سلام الله علیها) برگزار می‌شود. وجیهه حقیقی مسئول فرهنگی مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا(سلام الله علیها) توضیح داد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری ( حفظه الله مد ظله العالی) فرمودند: […]

برگزاری کلاس های تدبر در قرآن و تدبر در سیره با حضور طلاب و فارغ التحصیلان در مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا ( سلام الله علیها) برگزار می‌شود.
وجیهه حقیقی مسئول فرهنگی مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا(سلام الله علیها) توضیح داد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری ( حفظه الله مد ظله العالی) فرمودند: نباید از دیگر علوم اسلامی در حوزه ها غفلت بشود. مثلا می بایست علم قرآن، شناسایی قرآن، فهم قرآن و انس با قرآن به عنوان یک علم و یک رشته در حوزه ها وجود داشته باشد. بنابراین این مدرسه با همکاری اداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان و موسسه تدبر در قرآن و سیره برگزار می‌شود.
وی در ادامه سخنان خود در این زمینه با بیان اینکه این دوره قرآنی درمدرسه برگزار می شود،اظهار کرد: دوره تدبر در قرآن کریم با حضور ۵۰ نفر از طلاب برگزار می شود.و آشنایی اجمالی با مبانی تدبر، تدبر سوره جزء ۳۰، تدبر در سیره چهارده معصوم از اهداف برگزاری دوره می باشد.
وی در پایان افزود: مدت زمان دوره، ۱۶ جلسه می باشد که در روزهای دوشنبه هر هفته ساعت ۱۱:۳۰ بعد از نماز ظهر و عصر برگزار می گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*