۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 11032
  • 22 آذر 1396 - 9:46
  • 108 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری کارگاه جریان شناسی سیاسی

زمان برگزاری: سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ کارگاه جریان شناسی سیاسی با سخنرانی سرکار خانم سیرجانی با حضور طلاب در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد. سیرجانی جریان سیاسی غربگرا را تشریح کرد: جریان مذهبی غربگرا مثل نهضت آزادی و ملت مبارز و.. از سال ۱۳۷۵ با این انسان […]

زمان برگزاری: سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

کارگاه جریان شناسی سیاسی با سخنرانی سرکار خانم سیرجانی با حضور طلاب در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد.
سیرجانی جریان سیاسی غربگرا را تشریح کرد: جریان مذهبی غربگرا مثل نهضت آزادی و ملت مبارز و.. از سال ۱۳۷۵ با این انسان ها مبارزه می کردند. ما در حال حاضر کسانی را که از عاشورا درس مذاکره می گیرند را داریم و مانند آن ها در زمان امام هم بودند که دولت موقت داشتند. مهدی بازرگان بعد از تسخیر لانه جاسوسی به استعفای خود و هیأت دولت تن داد و حاضر به ناراحتی آمریکایی ها نشد.
وی اظهار داشت: حضرت امام به همان غربگرا ها هم میدان دادند اما آن ها سوءاستفاده کردند . در حال حاضر وظیفه مهم ما توحید شناسی و دشمن شناسی است و دقت کنیم که راه حق یکی است ولی راه های دشمنان زیاد است به گونه ای نشود که با دشمن بخندیم.
سیرجانی در ادامه افزود: در حال حاضر فضای مجازی میدان جنگ است و قلم ما اسلحه ماست. منبرهای ما سلاح ماست . عاقبت از آن متقین است و آیات قرآن و تاریخ هم این را به اثبات می رساند اما باید تلفات را کم کنیم و روشنگری کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*