۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 11117
  • 12 بهمن 1396 - 8:53
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :
مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

زمان: ۴شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰ مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) با سخنرانی حاجیه خانم زندی مدیریت محترم مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) در جمع طلاب و اساتید در سالن اجتماعات این مدرسه برگزار شد. حاجیه خانم زندی اظهار داشت: سیره رفتار فاطمه(س) با فرزندان خود سرمشقی […]

زمان: ۴شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰

مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) با سخنرانی حاجیه خانم زندی مدیریت محترم مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) در جمع طلاب و اساتید در سالن اجتماعات این مدرسه برگزار شد.
حاجیه خانم زندی اظهار داشت: سیره رفتار فاطمه(س) با فرزندان خود سرمشقی مناسب برای تربیت صحیح فرزندان است، ایشان به فرزندان احترام می گذاشتند و آنها را با احترام خطاب می کردند و همیشه سعی در آموزش و تربیت دینی و اخلاقی آنها داشتند.
وی تصریح کرد: حضرت زهرا(س) از همان آغاز کودکی فرزندانش، عبادت خدای تعالی را در روح و روان آنها تثبیت کرد و خوی پرستش خدای یکتا را در فطرت لطیف آنها سرشت و از همان آغاز به آنها علم آموخت و آنها را برای کسب معارف و تشویق در فراگیری، آماده می‌کرد.
وی همچنین به روح عبادت حضرت زهرا (س) اشاره وگفت: تجلی عبادت و روح عادت در سیره حضرت موج می زد، به گونه ای که عبادت ایشان زبانزد عام و خاص، دوست دشمن بوده است. این جلسه با ذکر مصیبت توسط مداح اهل بیت سرکار خانم پوستچیان و پذیرایی به پایان رسید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*