۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 11128
  • 16 بهمن 1396 - 12:10
  • 101 بازدید
  • ارسال توسط :
نشست سیاسی با موضوع نفوذ و فتنه دشمن از شروع انقلاب تا کنون

نشست سیاسی با موضوع نفوذ و فتنه دشمن از شروع انقلاب تا کنون

زمان: یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ نشست سیاسی با موضوع نفوذ و فتنه دشمن از شروع انقلاب تا کنون با حضور لیدا نادرنیا استاد حوزه و دانشگاه در جمع اساتید و طلاب در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (س) برگزار شد. نادرنیا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که باید از نفوذ در […]

زمان: یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

نشست سیاسی با موضوع نفوذ و فتنه دشمن از شروع انقلاب تا کنون با حضور لیدا نادرنیا استاد حوزه و دانشگاه در جمع اساتید و طلاب در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (س) برگزار شد.
نادرنیا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که باید از نفوذ در مراکز تصمیم‌گیری جلوگیری شود، اظهار کرد: نفوذ به دو صورت فردی یا جریانی وارد و امروز جریان نفوذ در داخل کشور هدایت می‌شود که عناصر اصلی نفوذ داخلی هستند و هدایت برخی از بیرون است و در واقع نفوذ یک جریان نرم برای تغییر باور و انحطاط و انحراف در مسیر است.
وی با بیان اینکه دشمن نفوذ را شبکه‌سازی می‌کند و جریانی وارد عمل می‌شود افزود: عامل و دلیل فتنه نفوذ دشمن است و نفوذ امنیتی کم‌اهمیت‌ترین و نفوذ فرهنگی پراهمیت‌ترین نفوذ است زیرا سبب تغییر باور مردم از مسیر انقلاب، نظام و رهبری می‌شود. نفوذ برای اثرگذاری به دو عنصر پول و جاذبه جنسی اتکا دارد که بعد از تغییر باور نظام از ماهیت و تهی شدن درونی آنچنانکه تحت تأثیر موریانه باشد نظام فرو بریزد.
نادرنیا با اشاره به اینکه روش خاموشی که دشمن برای ما تدارک دیده است و در حوزه نفوذ انجام وظیفه می‌کند تشریح کرد: نفوذ می‌تواند با حمله، نخبگان و تصمیم‌گیران را هدف قرار دهد و به دنبال این است که چرخه جریان را عوض کند تا این چرخه به نفع او به حرکت درآید و براین اساس جریانهای براندازانه را در سالهای ۷۸ و ۸۸ مشاهده می‌کنیم. سالهای سال روی سران فتنه کار شده که روزی از آن بهره ببرند و اشخاصی که در مجلس و محافل از منافقان و پایگاه فتنه و عناصر فتنه‌ساز دفاع می‌کنند، چه آگاه باشند یا نباشد نفوذ در آنها تا مغز استخوان نفوذ کرده است.
وی در پایان یادآوری کرد: از ابتدای انقلاب تا امروز و شاید هم برای بعدها در رده های بالای نظام جمهوری اسلامی درگیر نفوذ خواهیم بود و باید نفوذ را با یک بستر کلان و دقیق برای مردم روشن کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*