۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 11230
  • 03 خرداد 1397 - 12:46
  • 98 بازدید
  • ارسال توسط :

مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم

مراسم ترتیل خوانی در ایام ماه مبارک رمضان در مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) با حضور طلاب، اساتید، کادر و عموم خواهران برگزار می شود. وجیهه حقیقی مسئول فرهنگی مدرسه با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن ماه پرخیر و برکت رمضان و بهره برداری هر چه بیشتر از […]

مراسم ترتیل خوانی در ایام ماه مبارک رمضان در مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) با حضور طلاب، اساتید، کادر و عموم خواهران برگزار می شود.

وجیهه حقیقی مسئول فرهنگی مدرسه با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن ماه پرخیر و برکت رمضان و بهره برداری هر چه بیشتر از از این ماه مراسم قرائت قرآن کریم طبق سنوات گذشته، همه روزه قبل از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار می‌شود.

وی افزود: سنت حسنه ختم حداقل یک جزء از قرآن در ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا در کنار این انس لفظی، در معنا و مفهوم آن نیز بیندیشیم و در این فرصت پیش آمده جان را به نور معارف بی‌بدیلش جلا بخشیم. از این‌رو در مراسم ترتیل خوانی ویژه عموم بانوان حاجیه خانم زندی مدیریت مدرسه علمیه به بیان ترجمه و تفسیر هر جزء برای خواهران شرکت کننده می پردازد.

مسئول فرهنگی مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) توضیح داد: همچنین برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی خانم خالوعلی قرائت و ترتیل خوانی قرآن کریم همراه با آموزش و استاد وجیهه عطارپور برای گروه سنی بزرگسالان آموزش تجوید و قرائت قرآن همراه با آموزش را برگزار می کنند.

حقیقی بیان کرد: بعد از مراسم ترتیل خوانی شرکت کنندکان برای اقامه نماز جماعت ظهر و عصر آماده می شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*