۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 11235
  • 13 خرداد 1397 - 12:54
  • 102 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری کارگاه تدبر در سیره حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

برگزاری کارگاه تدبر در سیره حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

کارگاه تدبر در سیره حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) با حضور سرکار خانم اقدس پناهی استاد حوزه در جمع طلاب و اساتید در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد. پناهی درباره دعا و اهمیت آن توضیح داد: هرگاه صحبت از دعا به میان می‌آید بیشتر به موضوع اظهار […]

کارگاه تدبر در سیره حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) با حضور سرکار خانم اقدس پناهی استاد حوزه در جمع طلاب و اساتید در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد.
پناهی درباره دعا و اهمیت آن توضیح داد: هرگاه صحبت از دعا به میان می‌آید بیشتر به موضوع اظهار حاجت یا حوائجی خاص به درگاه خداوند به منظور برآورده شدن آن‌ها توجه می‌شود و گویی همین بعد از دعا برای دعا کننده کفایت می‌کند.آنچه به روشنی در دعاهای موجود از ائمه اطهار به آن توجه شده قرب به پروردگار متعال و دریافت ارزاق معنوی است.
وی در ادامه نکاتی را درباره صحیفه فاطمیه اظهار کرد: ادعیه و نمازهای حضرت زهرا (سلام الله علیها) به عنوان منبع غنی است که می‌تواند مورد دسترسی قرار گیرد. ادبیات ویژه و کم حجم بودن در عین جامعیت و گره‌گشا بودن از ویژگی‌های ممتاز ادعیه این وجود نورانی حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) است.
پناهی بیان کرد: اهمیت دعا در برخورداری از رشد، علم، معنویت و هدایت بر همگان روشن است. بانوان برای تأمین توجه خود به خداوند در لابه‌لای مشغله‌هایشان و مردان برای تقویت توان اجتماعی‌شان نیازمند چنین فرهنگ غنی‌ای هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*