۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آموزشی
  • شناسه : 11448
  • 15 مهر 1397 - 12:01
  • 90 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری مراسم افتتاحیه تحصیلات تکمیلی سطح سه

زمان: مهرماه ۹۷ حاجیه خانم فاطمه زندی مدیریت مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) با اشاره به امتیاز و مجوز پذیرش تحصیلات تکمیلی سطح سه در این مدرسه، گفت: در مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) رشته تخصصی تبلیغ برگزار می شود. وی در نشست توجیهی با طلاب جدیدالورود سطح سه […]

زمان: مهرماه ۹۷

حاجیه خانم فاطمه زندی مدیریت مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) با اشاره به امتیاز و مجوز پذیرش تحصیلات تکمیلی سطح سه در این مدرسه، گفت: در مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) رشته تخصصی تبلیغ برگزار می شود.
وی در نشست توجیهی با طلاب جدیدالورود سطح سه در رشته مهارت‌های تبلیغ ضمن خیر مقدم به طلاب جدید الورود به فضیلت علم‌آموزی پرداخت و عنوان کرد: در روایتی از امام صادق (ع) تصریح شده است که همه موجودات حتی ماهیان دریا برای طالب علم طلب مغفرت می کنند.
وی اظهار داشت: هدف از علم‌آموزی عبادت و بندگی است، اما بانوان طلبه علاوه بر تحصیل باید به مسائل اعتقادی و دینی نیز توجه کافی داشته باشند.
سپس مریم خطیب باشی به عنوان مسئول سطح سه این مدرسه ضرورت و جایگاه برگزاری رشته تبلیغ را برای طلاب تبیین و بیان داشت : سطح سه در رشته تبلیغ، اولین مقطع از این رشته است که در آن طلاب مبانی اعتقادی، مسائل فقهی، مهارت‌های ارتباطی و روش‌های لازم برای تبلیغ و مدیریت فرهنگی را می‌آموزند و توان تبلیغ و پاسخگویی به نیازهای مربوط به آن را کسب می کنند و در پایان موفق به دریافت دانشنامه این رشته می شوند.
مریم خطیب باشی با تصریح بر اینکه بانوان طلبه باید الگوی مناسبی برای جامعه باشند، تأکید کرد: بانوان طلبه در جامعه کنونی قطعا راه سختی را در پیش دارند، پس باید از پشتوانه علمی و عملی مناسبی برخوردار باشند.
وی در پایان یادآور شد: کلاسهای سطح سه روزهای شنبه و یک شنبه و چهارشنبه و از ساعت ۱۴ شروع و تا۱۸ برگزار می گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*