۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 11528
  • 10 دی 1397 - 11:47
  • 98 بازدید
  • ارسال توسط :
نشست سیاسی با موضوع فتنه دشمن و بصیرت

نشست سیاسی با موضوع فتنه دشمن و بصیرت

نشست سیاسی با موضوع فتنه دشمن و بصیرت با حضور محمدلایقیان جوان کارشناس سیاسی در جمع اساتید و طلاب در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد. لایقیان تشریح کرد: بصیرت یعنی اینکه معاویه به سست عنصرهای امام علی (علیه السلام) دل بسته‌اند، پس شما مالک سپاه امام زمان (عج) […]

نشست سیاسی با موضوع فتنه دشمن و بصیرت با حضور محمدلایقیان جوان کارشناس سیاسی در جمع اساتید و طلاب در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد.
لایقیان تشریح کرد: بصیرت یعنی اینکه معاویه به سست عنصرهای امام علی (علیه السلام) دل بسته‌اند، پس شما مالک سپاه امام زمان (عج) باشید و بصیرت یعنی نگاهت به شاخص‌ها باشد نه شخصیت‌ها. بصیرت ممکن از بین بردن کانون توطئه ازبین بردن اسلام در خانه اسلام باشد مثل مسجد ضرار، حواسمان به قرآن ناطق باشد نه قرآن روی نیزه.
وی با بیان اینکه دشمن نفوذ را شبکه‌سازی می‌کند و جریانی وارد عمل می‌شود افزود: عامل و دلیل فتنه نفوذ دشمن است و نفوذ امنیتی کم‌اهمیت‌ترین و نفوذ فرهنگی پراهمیت‌ترین نفوذ است زیرا سبب تغییر باور مردم از مسیر انقلاب، نظام و رهبری می‌شود.نفوذ برای اثرگذاری به دو عنصر پول و جاذبه جنسی اتکا دارد که بعد از تغییر باور نظام از ماهیت و تهی شدن درونی آنچنانکه تحت تأثیر موریانه باشد نظام فرو بریزد.
کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه روش خاموشی که دشمن برای ما تدارک دیده است و در حوزه نفوذ انجام وظیفه می‌کند تشریح کرد: نفوذ می‌تواند با حمله، نخبگان و تصمیم‌گیران را هدف قرار دهد و به دنبال این است که چرخه جریان را عوض کند تا این چرخه به نفع او به حرکت درآید و براین اساس جریانهای براندازانه را در سالهای ۷۸ و ۸۸ مشاهده می‌کنیم.سالهای سال روی سران فتنه کار شده که روزی از آن بهره ببرند و اشخاصی که در مجلس و محافل از منافقان و پایگاه فتنه و عناصر فتنه‌ساز دفاع می‌کنند، چه آگاه باشند یا نباشد نفوذ در آنها تا مغز استخوان نفوذ کرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*