۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 11533
  • 12 دی 1397 - 9:05
  • 129 بازدید
  • ارسال توسط :
کارگاه مهارت‌های همسرداری با حضور حجت الاسلام و المسلمین مسلم داوودی ن‍ژاد

کارگاه مهارت‌های همسرداری با حضور حجت الاسلام و المسلمین مسلم داوودی ن‍ژاد

کارگاه مهارت‌های همسرداری با حضور حجت الاسلام و المسلمین مسلم داوودی ن‍ژاد ،مشاور-کارشناس خانواده- استاد حوزه و دانشگاه در جمع طلاب و اساتید حوزه در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا(س) برگزار شد. حجت الاسلام داوودی ن‍‍‍ژاد بیان کرد : اوضاع و احوال زندگی شما زمانی تغییر میکند که برای تغییر آن اقدام کنید […]

کارگاه مهارت‌های همسرداری با حضور حجت الاسلام و المسلمین مسلم داوودی ن‍ژاد ،مشاور-کارشناس خانواده- استاد حوزه و دانشگاه در جمع طلاب و اساتید حوزه در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا(س) برگزار شد.
حجت الاسلام داوودی ن‍‍‍ژاد بیان کرد : اوضاع و احوال زندگی شما زمانی تغییر میکند که برای تغییر آن اقدام کنید . یکی از قوانین خوشبختی در روابط زوجین مراقب دشمن باشیم و آن نفس انسان است و این گونه شروع کنید که خودتان را بپذیرید که تو یک انسان هستی و مقام خلیف‍ه الله داری.
وی در ادامه توضیح داد: خودتان را دست کم نگیرید سعی کنید در ذهنتان نقش و سیمای دلپذیری از خودت بسپاری تا احساس خوشبختی کنید.
حجت الاسلام داوودی ن‍ژاد گفت: قوانین روابط زوجین در زمان دلخوری ها اینگونه باید باشد: قهر کنید ولی باهم حرف بزنید و قهر کنید اما پای سفره با هم باشید . قهر کنید اما به همدیگر محبت کنید، قهر کنید ولی منزل بابا نروید. دقت کنید گره زندگی را دست دیگران نیندازید.
وی تشریح کرد: وقتی ما با همسر خود در مورد آرزوها و آرمانهای خود صحبت می‌کنیم یعنی اینکه خواسته قلبی خود را بر زبان می‌آوریم، اگر تاییدی شنیدیم یا خواسته‌های ما با خواسته‌های او تطابق داشت، رابطه، شیرینی خاصی پیدا می‌کند، هدفها مشخص و میسر و معین می‌شود. البته باید بدانید که هر چه سن انسان بالاتر می‌‌رود، عاقلتر می‌شود و اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کند، بنابراین آرزوها و خواسته‌هایش نیز تغییر می‌کند.گاهی اوقات این تغییرات باعث می‌شود تا احساس کنیم نقاط مشترک کمتری با طرف مقابل خود داریم و آن‌طور که تاکنون فکر می‌کردیم او را نشناخته‌ایم اما این دلیل نمی‌شود تا نتوانید آینده بهتری در کنار او داشته باشید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*