۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آموزش » آموزشی » پذیرش سطح 2
  • شناسه : 11946
  • 29 تیر 1398 - 11:32
  • 122 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری دوره تثبیتی ورودی های سال تحصیلی ۹۹-۹۸

برگزاری دوره تثبیتی ورودی های سال تحصیلی ۹۹-۹۸

کلاس های تثبیتی طلاب جدید الورود برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا برگزار می گردد. فاطمه لاکی مسئول آموزش مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا ( سلام الله علیها) خبر داد: کلاسهای تثبیتی با شرکت ۲۰ نفر طلاب جدید الورود از ۲۲تیرماه شروع و تا ۲۷ مرداد ادامه دارد. مسئول آموزش این […]

کلاس های تثبیتی طلاب جدید الورود برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا برگزار می گردد.
فاطمه لاکی مسئول آموزش مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا ( سلام الله علیها) خبر داد: کلاسهای تثبیتی با شرکت ۲۰ نفر طلاب جدید الورود از ۲۲تیرماه شروع و تا ۲۷ مرداد ادامه دارد. مسئول آموزش این مدرسه توضیح داد:اساس و بنیان حوزه های علمیه در گذر زمان، بر تلاش وافر در راه تعلیم و تربیت بنا گذاشته شده است و عالمان دینی و بزرگان حوزوی همواره تلاش می کردند حوزه ها را در مسیر فراگیری و ارزیابی اندیشه های نو هدایت نمایند. اهتمام اساتید و نخبگان حوزه های علمیه به علم و علم آموزی در طول چند سده ای که از حیات آن می گذرد، در حقیقت ریشه در توجه اسلام به مقوله علم و دانش دارد.
مسئول آموزش مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا ( سلام الله علیها) در پایان افزود: دانش پژوهان بعد از گذراندن دوره، و موفقیت در امتحانات که از ۲۹ مرداد شروع می شود، برای مهرماه به صورت رسمی در مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا(سلام الله علیها) حضور خواهند یافت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*