۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پژوهش » خبریک
  • شناسه : 12084
  • 18 آذر 1398 - 10:09
  • 119 بازدید
  • ارسال توسط :
انتشار هشتمین نسخه از دو فصلنامه یاس نبی

انتشار هشتمین نسخه از دو فصلنامه یاس نبی

نسخه هشتم این دو فصلنامه که به انتشار مقالات در حوزه خانواده، با جنبه علمی – پژوهشی به صاحب امتیازی مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) است منتشر شد. بررسی عوامل سلب توفیق در دعای ابوحمزه ثمالی،نگاهی پیرامون روزیبا استناد به نهج البلاغه و مناجات شعبانیه، موانع ادای حق بندگی در دعای ابوحمزه […]

نسخه هشتم این دو فصلنامه که به انتشار مقالات در حوزه خانواده، با جنبه علمی – پژوهشی به صاحب امتیازی مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) است منتشر شد.

بررسی عوامل سلب توفیق در دعای ابوحمزه ثمالی،نگاهی پیرامون روزیبا استناد به نهج البلاغه و مناجات شعبانیه، موانع ادای حق بندگی در دعای ابوحمزه ثمالی، آموزه های اخلاقی- فردی امام حسین (علیه السلام) در دعای عرفه، سیری در آموزه های اخلاق فردی مناجات شعبانیه، از جمله موضوعات منتشر شده در دوره جدید دو فصلنامه یاس نبی است.

اساتید و پژوهشگران می‌توانند جهت ارسال مقاله به نشانی الکترونیکی Peyrovan.Zahra@yahoo.com مراجعه کنند. و برای دسترسی به مقالات جدید این شماره و شماره‌های قبلی دو فصلنامه به منو پژوهش سایت مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا ( سلام الله علیها) مراجعه کنند.

برای دانلود فایل نسخه هشتم فصلنامه اینجا کلیک کنید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*