۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 12100
  • 21 آذر 1398 - 11:45
  • 82 بازدید
  • ارسال توسط :
نشست سیاسی با حضور حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مشهدو کلات در مجلس شورای اسلامی

نشست سیاسی با حضور حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مشهدو کلات در مجلس شورای اسلامی

زمان: ۴شنبه ۲۰ آذر ۹۸، ساعت: ۸ صبح ایران‌هراسی بر اساس یک دروغ‌پردازی بزرگ نشست سیاسی با حضور حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مشهدو کلات در مجلس شورای اسلامی وعضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در جمع اساتید و طلاب در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد. نماینده مشهد در […]

زمان: ۴شنبه ۲۰ آذر ۹۸، ساعت: ۸ صبح

ایران‌هراسی بر اساس یک دروغ‌پردازی بزرگ
نشست سیاسی با حضور حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مشهدو کلات در مجلس شورای اسلامی وعضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در جمع اساتید و طلاب در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد.
نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که ایران کشوری صاحب تمدن با فرهنگ چند هزار ساله است، تصریح کرد: در حال حاضر کشور دارای ظرفیت‌های بالایی در حوزه‌های مختلف است که اگر فرصت و زمینه معرفی این ظرفیت‌ها به دنیا فراهم باشد بسیاری از سوء تفاهمات برطرف خواهد شد. هویت ایرانی و ظرفیت‌های جمهوری اسلامی آن قدر جذابیت دارند که بتوانند افکار عمومی جهان را به سوی کشور جلب کنند. باید امکانات لازم را برای بهره‌برداری از این فرصت مهیا کنیم.
پژمانفر گفت: ایران‌هراسی بر اساس یک دروغ‌پردازی بزرگ شکل گرفته است و باید از طریق تقویت شبکه‌های برون مرزی کمک کنیم تا تلاش دشمنان به نتیجه نرسد.
نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: امروز سفره مردم روز به روز کوچکتر می‌شود. امروز مردم طعم مشکلاتی را می‌چشند که هیچ زمانی مشاهده نکرده بودند. این مشکلات حتی در زمان دفاع مقدس هم به مردم وارد نشده بود.
حجت‌الاسلام پژمانفر درباره اجرای طرح افزایش قیمت بنزین، گفت: بیشترین نگرانی مردم در ماجرای افزایش قیمت بنزین به دلیل عدم اعتماد به تحقق وعده‌های دولت است، دولت در ۶ سال گذشته به وعده‌های انتخاباتی خود عمل نکرده و عدم صداقت خود را به اثبات رسانده است.
وی بی‌اعتمادی به دولت را عامل نارضایتی مردم خواند و افزود: دولت اعلام کرده بود که بنزین را گران خواهد کرد و درآمدش را با رویکرد عدالت بین مردم توزیع می‌کند. علاوه بر این، دولت به مردم وعده داد که در راستای جلوگیری از افزایش قیمت سایر کالاها نیز اقدام کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*