۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پژوهش » خبریک
  • شناسه : 12352
  • 23 خرداد 1399 - 9:51
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :
انتشار نهمین نسخه از دو فصلنامه یاس نبی

انتشار نهمین نسخه از دو فصلنامه یاس نبی

نسخه نهم این دو فصلنامه که به انتشار مقالات در حوزه خانواده، با جنبه علمی – پژوهشی به صاحب امتیازی مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) است منتشر شد. قرآن از منظر دعای چهل و دوم صحیفه سجّادیه (دعای ختم قرآن) ، آرامش حقیقی در پرتوی آموزه‌های امام سجّاد«علیه السلام» در صحیفه سجّادیه […]

نسخه نهم این دو فصلنامه که به انتشار مقالات در حوزه خانواده، با جنبه علمی – پژوهشی به صاحب امتیازی مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) است منتشر شد.

قرآن از منظر دعای چهل و دوم صحیفه سجّادیه (دعای ختم قرآن) ، آرامش حقیقی در پرتوی آموزه‌های امام سجّاد«علیه السلام» در صحیفه سجّادیه ، نقش بندگی در اخلاق اجتماعی بر مبنای دعای پنجم صحیفه سجّادیه ، امتیازهای انسان در صحیفه‌ سجّادیه ، بررسی واژه‌های حمد، شکر و مدح با تأکید بر صحیفه سجّادیه، آداب دعا از منظر صحیفه سجّادیه از جمله موضوعات منتشر شده در دوره جدید دو فصلنامه یاس نبی است.

اساتید و پژوهشگران می‌توانند جهت ارسال مقاله به نشانی الکترونیکی Peyrovan.Zahra@yahoo.com مراجعه کنند. و برای دسترسی به مقالات جدید این شماره و شماره‌های قبلی دو فصلنامه به منو پژوهش سایت مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا ( سلام الله علیها) مراجعه کنند.

برای دانلود فایل نسخه نهم فصلنامه اینجا کلیک کنید.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*