۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پژوهش » کارگاه ها
  • شناسه : 12810
  • 18 اردیبهشت 1400 - 12:23
  • 88 بازدید
  • ارسال توسط :

کارگاه پژوهشی مهارتی«نگارش متون»؛ عنوان‌یابی و مسأله‌شناسی

زمان: اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ استاد: سرکار خانم حسین پور سرفصلهای ارائه شده در کارگاه: کارگاه عنوان یابی و مساله شناسی ارزیابی عناوین و مسائل انتخابی طلاب در راستای ارتقای علمی ـ پژوهشی طلاب در راستای نگارش متون به ویژه مقاله و پایان نامه و با توجه به نیاز سنجی اولیه که از طلاب سطح دو […]

زمان: اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

استاد: سرکار خانم حسین پور

سرفصلهای ارائه شده در کارگاه:

  1. کارگاه عنوان یابی و مساله شناسی
  2. ارزیابی عناوین و مسائل انتخابی طلاب

در راستای ارتقای علمی ـ پژوهشی طلاب در راستای نگارش متون به ویژه مقاله و پایان نامه و با توجه به نیاز سنجی اولیه که از طلاب سطح دو و سه در این مدرسه انجام شد. تصمیم شورای پژوهشی واحد پژوهش بر این شد که سلسله کارگاه های پژوهشی‌ مهارتی ویژه طلاب در این دو سطح برگزار شود.

قابل ذکر است که در کارگاه اول که در قالب ۴ ساعت برگزار شد به مقوله عنوان یابی و مساله شناسی اشاره شد که در جلسه اول آن به اجمالی از پژوهش و مقدمات و مبانی آن پرداخته شد و عمده زمان جلسه به شاخصه های عنوان استاندارد و مناسب اختصاص داده شد که در این قسمت استاد محترمه به بیان مصداق هایی در هر شاخصه پرداختند.

در ادامه جلسه به سوالات طلاب پاسخ داده شد و تکلیف کارگاه بعدی مشخص شد که طلاب می بایست برای کارگاه بعدی ۳ تا ۵ عنوان با شاخصه های مد نظر ارائه دهند.

در جلسه دوم این کارگاه به بررسی و ارزیابی عناوین انتخابی طلاب پرداخته شد که در تبیین و توضیح برخی عناوین ارائه شده از سوی طلاب، سایر شرکت کنندگان در جلسه مشارکت داشتند.

در این جلسه، عناوین تعدادی از طلاب بررسی و اشکالات و نواقص مطرح شد و عنوان فعالیت علمی طلبه نهایی شد.

برای دانلود فایل اینجا کلیک کنید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*