۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آموزش » آموزشی
  • شناسه : 12930
  • 01 مرداد 1400 - 11:46
  • 94 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری جلسه توجیهی طلاب تثبیتی ورودی سال تحصیلی ١۴٠١ – ١۴٠٠

برگزاری جلسه توجیهی طلاب تثبیتی ورودی سال تحصیلی ١۴٠١ – ١۴٠٠

زمان: ۳۱ تیر ۱۴۰۰ جلسه توجیهی طلاب تثبیتی ورودی سال تحصیلی ١۴٠١ – ١۴٠٠ با حضور طلاب تثبیتی و خانواده آنان و نیز اساتید و کادر مدرسه با سخنرانی مدیریت محترمه مدرسه حاجیه خانم لاکی در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد. در این جلسه مدیریت مدرسه بیان داشت: […]

زمان: ۳۱ تیر ۱۴۰۰

جلسه توجیهی طلاب تثبیتی ورودی سال تحصیلی ١۴٠١ – ١۴٠٠ با حضور طلاب تثبیتی و خانواده آنان و نیز اساتید و کادر مدرسه با سخنرانی مدیریت محترمه مدرسه حاجیه خانم لاکی در سالن اجتماعات مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد.
در این جلسه مدیریت مدرسه بیان داشت: طلبه های حوزه علمیه خواهر باید در دو سنگر مهم خانواده و اجتماع فعالیت کنند، زیرا از یک طرف دارای نقش دختری، مادری و همسری هستند و از طرفی در عرصه اجتماع یک طلبه با وظایف طلبگی است و انتظار می رود هم موفقیت خود را در خانه و خانواده و هم با توجه به شرایط خاص خود در جامعه پیگیری کنند.

حاجیه خانم لاکی اضافه کرد: دین اسلام، کاملترین دین میان ادیان الهی است که به همه جوانب زندگی انسانها نگاهی ویژه دارد، خداوند ارزش انسان را به دانش آسمانی دانسته و انسان با دانش آسمانی می تواند به کمال برسد.
حاجیه خانم لاکی در پایان جلسه نکاتی را درباره آیین نامه آموزشی بیان کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*